Zuza Ledworowska

Cześć, jestem Zuza!

Cześć, jestem Zuza! 

Dwa lata temu wyjechałam do Bangkoku z biletem w jedną stronę… I zakochałam się w Tajlandii totalnie! Mój gap year się lekko przedłużył. Uczyłam tutaj angielskiego w publiczne szkole i zaczynałam swoją przygodę z blogowaniem.

Poznaj mnie bliżej.

Wraz z Emilem wspólnie tworzyliśmy przecudowne, pozytywne i nasze ukochane – myGecko. Część moich dotychczasowych tekstów nadal znajdziesz na blogu www.mygecko.pl. Jednak większość moich tekstów została przeniesiona na mojego nowego bloga.

Teraz ja… Wracam do Polski! Na jak długo? Jak to będzie? Co będę robić? Kiedy wracam do Kraju Uśmiechu? I jak potoczą się moje dalsze losy? Sama nie wiem. Na bank będzie ciekawie!

Co będzie z Gekonem? Rozwija się. Razem z Emilem mamy  w planach przekształcenie myGecko w platformę, która publikuje twórczość influencerów dotyczącą Tajlandii. Posty, vlogi, instagramy, filmy na youtubie, artykuły, fanpage… Najciekawsze oraz dobre jakościowo treści dotyczące Tajlandii w jednym miejscu! Obserwuj myGecko – będzie ciekawie! Emila także rozwija swój nowy, samodzielny projekt – Projekt Solo. Dzieje się.

Moje najnowsze teksty będą zamieszczane na blogu www.jestemZuza.pl – nadal będę pisać o Tajlandii, ale także o powrocie i o Tajlandii, którą znajdę w Polsce. W sekcji CZEŚĆ! znajdziesz wszystkie kategorie blogowe, szczegółowo opisane, aby korzystanie z jestemZuza było jeszcze wygodniejsze.

Lubię podróże, piwo, koty, bieganie, żeglowanie i palmy. I wyzwania. I socjologię. A najbardziej lubię się uśmiechać! Ach i ananasy! 

Fajnie, że tu zaglądasz – miło mi Cię poznać 
A jeżeli już mnie znasz… W dalszym ciągu będzie pozytywnie, kreatywnie, o Tajlandii i z szerokim uśmiechem 

W drogę.
Piona!

Posted in TAJLANDIA, Z ŻYCIA MILLENIALSA.