Jestem Zuza
Dragon Crest Krabi

Cześć, jestem Zuza i mam najszerszy uśmiech w całej influsferze.

Serio. No spójrz na moje zdjęcie. Dobra energia, jeszcze lepsze geny i zajebisty ortodonta.

Tajlandia to mój drugi dom.

Wyjechałam do Tajlandii z biletem w jedną stronę… i niespodziewanie mieszkałam w Bangkoku dwa lata. Uczyłam angielskiego w szkole, przejechałam Laos stopem, trafiłam do sądu pracy, prowadziłam bar na wyspie w Kambodży, nauczyłam się mówić po tajsku, zwiedziłam dwanaście rajskich wysp. Kocham Tajlandię bardziej niż jej nie cierpię.

Marzę o cyfrowym nomadyzmie.

Mam jasno określony cel – do końca 2019 roku chcę być  niezależna i pracować zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Osiągnę to na Twoich oczach. Rozlicz mnie z tego. (Update 2020 - mieszkam w Wietnamie i pracuję zdalnie w Influ Marketingu - I did it 😉

Chcę żyć „bardziej”.

Jestem Millenialsem. Żyję po swojemu. Często się gubię i gmatwam w swoich uczuciach. Klnę, gdy się wkurzę. Robię głupie miny. Skupiam się na tych dobrych rzeczach. Każdą porażkę traktuję jako ważne doświadczenie. Pragnę wszystkiego, od razu, tu i teraz, w tym momencie. Mocniej, bardziej, głębiej, dalej, wyżej.

Mój blog, to miejsce idealne dla Ciebie jeżeli…

Fascynuje Cię Tajlandia.

Szukasz sprawdzonych informacji dotyczących przeprowadzki, kosztów życia, pracy nauczyciela, tajskiej kuchni i kultury. Ale uważaj – nie owijam w bawełnę.

Planujesz podróż i szukasz konkretnych, praktycznych porad, a także szczerej opinii i osobistych odczuć.

Na moim blogu znajdziesz piękne i niestandardowe miejsca w Tajlandii, najlepsze noclegi i atrakcje w Laosie, informacje o pracy na rajskiej wyspie w Kambodży i wiele innych wpisów z miejsc w których byłam. Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy plan wycieczki po Bangkoku i mini słowniczej języka tajskiego.

W Twojej głowie zaświtała myśl o pracy zdalnej i szukasz inspiracji od czego zacząć. 

Chcesz wiedzieć gdzie i jak szukać pracy, znać jasne i ciemne strony pracy zdalnej i najlepsze miejscówki dla cyfrowych nomadów.

Interesujesz się Social Media i Influencer Marketingiem.

Jestem Influencerką, która pracuje dla firmy w Influencer Marketingu. Skorzystaj z mojego doświadczenia.

Tak jak ja jesteś Millenialsem i chcesz żyć „bardziej”.