SHARE WEEK 2018 – Blogi, które mnie inspirują!

Jestę blogerę

Tak na poważnie to dopiero od pół roku buduję własną markę. Natomiast w czerwcu wybije ROK odkąd regularnie publikuję treści w internecie. Kiedy to zleciało?

Share Week to inicjatywa w której blogerzy polecają blogerów. Tych których sami czytamy, którzy nas inspirują. Pomysł na Share Week jest Andrzeja Tucholskiego. Andrzej zajmuje się psychologią biznesu, miejskim lajfstajlem i generalnym ogarnianiem ogarniania. A przy okazji jest mega ciepłym człowiekiem.

Trochę jest tak, że blogując rozumie się ilość pracy włożonej w tworzenie treści. A to tylko wierzchołek góry lodowej! A co z estetycznie wyglądającą stroną, którą trzeba samemu postawić? Angażującym fanpage? Instagramem pokazującym codzienność?  Robieniem czy szukaniem zdjęć? Wymyślaniem, nagrywaniem i montowaniem filmów na youtuba? W tym szaleństwie mnogości kanałów komunikacyjnych, spraw technicznych do załatwienia i stosów wiadomości na które się odpisuje, najważniejszy jesteś Ty, mój drogi Czytelniku. Tobie chcę pomóc w codzienności. Doradzić, rozwiązać problem, rozbawić, zainspirować, podzielić się doświadczeniem, pomóc, czegoś się od Ciebie nauczyć.

Liczy się JAKOŚĆ. A dla mnie osobiście jeszcze AUTENTYCZNOŚĆ. I tymi dwoma kryteriami kierowałam się w wyborze twórców których chcę polecić.

Share Week 2018 – blogi, które mnie inspirują:

The Blond Travels

W trudnym momencie życia wyrusza do Tajlandii i zostaje tam nauczycielką w szkole w okolicach Chiang Mai. Ta podróż zmienia wszystko. Aktualnie Asia uczy angielskiego online i realizuje się jako cyfrowa nomadka. Jej blog jest kopalnią informacji o nomadycznym trybie pracy, a także miejscem, gdzie odkryjecie sekrety północnej Tajlandii. A ja marzę o tym, by pewnego dnia być tak samo niezależną od lokalizacji i zdalnie zarabiać na życie. Inspirująca Kobieta.

 

Before We Get Old

Pewnego dnia przeglądałam forum o Tajlandii, patrzę, a tam jakiś wpis – poradnik dla podróżujących. Jak to ja, sceptyczna expatka z niemałym doświadczeniem z Krainy Uśmiechu, krytycznie przejrzałam posta. I zaskoczyła mnie jakość tej treści. Porady, których sama bym udzieliła! Agata i Krzysiek nie potrafią usiedzieć na dupie. Podróżują i cudnie tworzą ich słonecznego bloga. Pozytywne małżeństwo!

 

Tam Gdzie Chcę – Tomek Maciejewski

Pewnej wyjątkowo mroźnej zimy wyrusza do Tajlandii z biletem w jedną stronę. Zaczyna tworzyć treści, stawia sobie wyzwania, konsekwentnie dąży do celu. Tomek to człowiek od którego pierwszy raz usłyszałam o „cyfrowym nomadyzmie”. Jego blog to historia sukcesów i porażek w walce o własne marzenia. Transparentność i wartościowe treści. Aktualnie Tomek organizuje już drugą edycję jedynej w Polsce konferencji dla cyfrowych nomadów „Tam Gdzie Chcę”, na której będę miała przyjemność być prelegentką! Tomek to niezły wariat. 

Teraz Ty. Zastanów się i w komentarzu poleć swoich ulubionych blogerów, z których treści czerpiesz garściami. No chyba że nie czytasz, albo masz wyjebane. Jak nie masz nic do powiedzenia, to ić stont. My tutaj szanujemy jakościowe tworzenie treści 🙂

Posted in Z ŻYCIA MILLENIALSA and tagged .